morethanbooks.nl
Review: Rebel Song - A.J. McGoldrick • More Than Books
Via het ARC programma van Hidden Gems Books kreeg ik de mogelijkheid om het boek Rebel Song te lezen. Via bookstagram en andere kanalen was ik deze titel al een aantal keren tegengekomen, en ook de korte omschrijving sprak me enorm aan. Het blijkt een echt boek te zijn voor fans van Holly Black, Kiera …