alb365.al
Juve trefishon shitjet e fanellave me Ronaldon | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Juventusi ka ndjerë efektin e blerjes së Cristiano Ronaldos jo vetëm në fushën e lojës, por edhe në marketing, pasi ka rritur ndjeshëm shitjet e fanellave dhe është futur në listën e 10 klubeve me më
Xhemil Beharaj