alb365.al
Arrestohet 30 vjeçari beratas, akuzohet për mashtrim | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Fier - Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për "Mashtrim". Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier në bashkëpunim me Policinë Berat, kapën dhe ndal
Xhemil Beharaj