alb365.al
Ja vila ku kalon pushimet kryeministri Rama | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Eshtë bërë zakon prej tri vitesh që qëndra e pushtetit gjatë gushtit zhvendoset në Dhërmi. Prej aty kryeministri Edi Rama, pret zbathur dhe me pantallona të shkurtra gazetarët e Euronews, për t'i
Xhemil Beharaj