alb365.al
Fansi i fiksuar bën tatuazh emrin e Bebe Rexhës | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka me miliona fansa anë e mbanë botës. Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat ndan çdo ditë me ta fotografi dhe v
Xhemil Beharaj