alb365.al
Rrahmani i Kosovës arrin tek Milan | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Mbrojtësi i Dinamo Zagreb dhe Kosovës, Amir Rrahmani ka arritur në Itali për ta kompletuar transferin e tij në Hellas Verona për 2 milionë euro, pavarësisht garës se ashpër që patën me Standard Liege
Xhemil Beharaj