alb365.al
Ironia/ Kryemadhit: Si fallxhore ju them se fati i Ramës është… | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Në një lidhje direkte për emisionin Opinion, kryetarja e LSI-së është shprehur e bindur se më 30 qershor nuk mund dhe nuk do të ketë zgjedhje. Duke komentuar dekretin e presidentit, ajo u shpreh se pa
Xhemil Beharaj