alb365.al
Kultivoi hashash, arrestohet 21 vjeçari | | ALB365/ LAJME/ NEWS
Mallakastër - Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për " Kultivim të bimëve narkotike". Në vijim të zbatimit të planit të masave për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim,
Xhemil Beharaj