vloranews.al
EMRI/ Lëvizte me armë dhe me makinë të blinduar, arrestohet “i forti” nga Fushë Kruja
Policia e Tiranës ka arrestuar sot një person, i cili u kap në flagrancë , pasi lëvizte me makinë të blinduar dhe se brenda automjetit mbante një armë. Policia ka arrestuar shtetasin Mondi Voga nga…