vloranews.al
Reagimi i çuditshëm i vogëlushes kur provon akullore për herë të parë (Video)
Një vogëlushe nga SHBA-të është incizuar duke reaguar në mënyrë qesharake në momentin kur provoi një akullore për herë të parë. Në ato momente ajo mbylli sytë dhe lëvizte kokën anash, megjithatë u …