tera.mk
Промоција на Skoda Karoq во Битола и новиот албум на Лозано
Во пресрет на новогодишните и божиќните празници автосалонот на Шкода Јосифов од Битола со изненадување за битолчани. На Широк Сокак промовираа еден од своите мод