tera.mk
И годинава ни велат дека ќе победиме на Евровизија
Еминентниот музички портал Billboard синоќа после првата полуфинална вечер на евровизија направи прогноза за тоа кои 12 песни од двете полуфинални вечери на Евровизија имаат потенцијал да бидат победници на годинешното издание во Тел Авив, а на листата се најде и нашата држава. Ова славење на жените во време на движењето #MeToo ќе освои многуRead More