tera.mk
Еурофарм пристигна во Хановер, утре дебитира во ЕХФ-групите
Ракометарите на Еурофарм Работник пристигнаа во Хановер по авионскиот лет утрово од Солун. Ескпедицијата е без повредениот Мемиќ и болниот Пецаковски, но се очеку