supersport.mk
Баерн продолжува по старо, купува фудбалер на еден од своите најголеми ривали - supersport.mk
„Спорт Билд“ пренесува дека од таборот на Баерн Минхен се заинтересирани во јануарскиот преоден рок во своите редови да го донесат фудбалерот на Ред Бул Лајпциг, Лукас Клостерман. Клостерман е млад германски репрезентативец кој може да покрие на неколку позиции во одбраната. ПОНУДА ШТО НЕ СЕ ПРОПУШТА!!! Земи бонус од 6.000 денари на Coinbet24 ТУКА!Read More