shprehja.com
Manchester United Dhe Barcelona – Drejtpërdrejt (LIVE)
Manchester Unitedi është nikoqir i Barcelonës në Old Trafford për ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Manchester United do të përpiqen ta fitojnë ndeshjen duke mos pranuar gola në stadiumin e tyre. Ndërkohë që Blaugranët kanë për qëllim të realizojnë si mysafirë, në mënyrë që t’i kenë gjërat më të lehta në sfidën e kthimit në Camp Nou. Do të jetë edhe një përballje taktikash ndërmjet trajnerëve Ole Gunnar Solskjaer dhe Ernesto Valverde. Formacioni startues i Manchester Unitedit: De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Shaw, Dalot, McTominay, Fred, Pogba, Lukaku, Rashford. Formacioni startues i Barcelonës: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, Rakitic, Arthur, Messi, Luis Suarez, Coutinho. 1 – Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab 2 – Shiko ketu ndeshjen me komentim Arab Linku 1 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN Linku 2 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN Linku 3 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN Linku 4 – Shiko ketu ndeshjen FULLSCREEN