sharenamarsovka.blog
Погледнете го епскиот трејлер за втората сезона на Star Trek: Discovery
Како огромен фан на Star Trek (од кога знам за себе), кој ги има гледано буквално сите серии и филмови, морам да признаам дека бев малку скептична за Discovery. Но, уште од првата епизода ме освои&…