real-news.tv
Zbulohet kur do të firmoset marrëveshja mes VV dhe LDK për qeverinë e re
Sipas medieve vendase, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës do të nënshkruajnë ditën e martë marrëveshjen për formimin e qeverisë së re. kjo marrëveshje po arrihet pas gjashtë takimeve që janë mbajtur deri tani mes grupeve të punës të të dyja partive. Mbrëmë ka qenë takimi i fund