real-news.tv
Zbardhet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës
Është vetëm 27 vjeç dhe është një prej këngëtarëve më të njohura në botës. Shqiptarja Rita Ora është listuar në njerëzit më të pasur. Revista e njohur “The Sunday Times Rich List” ka publikuar të dhënat e pasurisë së saj dhe sipas shifrave rezulton se pasuria e Rita Orës shkon në 18 milionë euro