real-news.tv
Moti, vjeshta vjen 'zyrtarisht' të shtunën
Gëzojini këto ditë të kthjellta me diell pasi, të shtunën që vjen pritet të rinisin shirat si dhe të bien temperaturat. Meteoalb parashikon se moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të lehta e kalimtare deri të shtunën kur pritet shtim i vranësirave në territor. Vranësirat do të fuqizohen gj