real-news.tv
U nda nga Erik Fullani, reagon për herë të parë vajza e Majlinda Bregut
U bë shumë i bujshëm lajmi se Erik Fullani dhe vajza e Majlinda Bregut, Kejda u ndanë. Mirëpo nga të dyja palët nuk mungojnë postimet në rrjete sociale, teksa shijojnë jetën e tyre. Së fundmi, ka qenë Kejda ajo që ka postuar një foto në 'Instagram', ku shkruan për gjendjen e saj shpirtërore mo