real-news.tv
Tayna publikon foto nga shtrati, ja kush është me të
Reperja e njohur kosovare, Tayna ka patur një verë të ngarkuar me projekte muzikore dhe koncerte. Për të pushuar disa ditë ajo ka vendosur që të udhëtojë në SHBA. Reperja në vizitën e saj në Amerikë, po shoqërohet nga mikesha e saj modele, Vildane Zenelin, me të cilën ka publikuar edhe një fo