real-news.tv
SKANDALI: Ekipi serb luan kampionatin e tij në Kosovë
Ditë më parë, mediet serbe trumpetuan lajmin se "FK Trepca", në Mitrovicën e Veriut, më në fund feston dhe ngjit shkallët në rang më të lartë të nivelit futbollistik, e gjitha e kontrolluar nga Federata Serbe e Futbollit. Stadiumi i FK Trepca (Zvrecan) Federata e Futbollit Kosovar ka reagu