real-news.tv
Shqipëria i ulet në gjunjë Holandës, kërkon hapjen e negociatave
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ndodhet në Hagë, Holandë, për të zhvilluar takime të rëndësishme me zyrtarë të lartë të parlamentit vendas. Në këtë vizitë treditore, kryeparlamentari Ruçi shoqërohet nga kreu i grupit parlamentar i Partisë Socialiste Taulant Balla dhe deputetja demokrate Rudina Hajda