real-news.tv
'Rama e ka shitur çështjen çame'/ Paralajmërimi bombë: Së shpejti do të keni...
Sekretarja e përgjithshme e PDIU, Mesila Doda ka qenë e ftuar ditën e sotme në studion e ABC News, ku ka hedhur disa akuza të forta ndaj Ramës. Ajo tha se ai e ka harruar dhe e ka shitur çështjen çame. Më tutje, Doda paralajmëroi se së shpejti populli do të ketë disa shkresa, pasi flitet për