real-news.tv
Protestuesit nuk largohen, ulen këmbëkryq para Kuvendit
Në orën 17:00 nisi protesta e organizuar nga opozita ditën e sotme, e cila ka vijuar me situata mjaft të tensionuara mes protestuesve dhe efektivëve të policisë. Protestuesit çanë kordonin e policisë për të hyrë brenda në Parlament, por policia iu kundërpërgjigj me hedhjen e gazit lotsjellës. Gji