real-news.tv
Protestat në Hong Kong/ Shënohet viktima e parë
Një student humbi jetën në Hong Kong mëngjesin e së premtes si pasojë e plagëve të rënda në kokë, pasi u rrëzua të hënën në një parking pranë protestës pro demokracisë. Në atë moment kishte ndërhyrë dhe policia për të shpërndarë turmën. Kjo është viktima e parë zyrtare si pasojë e përplasjeve mes