real-news.tv
Protesta e opozitës/ Lleshaj tregon nga u fut molotovi
Protestat e dhunshme të opozitës në 11 maj dhe 13 maj duket se nuk kanë qenë spontane, por ka pasur një organizim të mirëfilltë. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në studion e “Top Shoë” deklaroi se në vendin tonë janë futur molotov në mënyrë ilegale nën koperturë politike. Në lidhje me