real-news.tv
Plas sherri me Rudina Magjistarin, shkak Blendi Fevziu
Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur rreth librit të tij të ri, i cili është në proces redaktimi. Por jo vetëm kaq, gazetari i njohur foli dhe për pushimet e tij duke treguar eksperiencat e tij nga pushimet. Dhe sipas zakonit Rudina e pu