real-news.tv
Pas tradhtisë Jordyn tregon gjithçka në lidhje me Tristian
Jordyn Woods flet për herë të parë publikisht për skandalin e flirtimit me Tristan Thompson dhe pranoi se ai e puthi në buzë. 21-vjeçarja u shfaq në një intrevistë me Jade Smith, ku tregoi anën e saj të historisë për lidhjen me ish-partnerin e Khloe Kardashian. Ajo pranoi se shkoi në një festë në