real-news.tv
Pas Dhurata Dorës, ja i ftuari i dytë special në koncertin e Capital T
Capital T po bëhet gati për koncertin më të madh që ka mbajtur ndonjëherë në Tiranë! Koncerti do të mbahet në sheshin “Nënë Tereza” në datën 19 shtator dhe Capital T e ka cilësuar si një ëndërr të bërë realitet. Pak ditë më parë u konfirmua artistja e parë që do të performojë me Capital T dhe