real-news.tv
Parashikimi i motit, 19 korrik 2019
Sipas MeteoAlb, vendi mbetet nën kushte të qëndrueshme atmosferike, ku kthjellime dhe vranësira kalimtare do të vijojnë të mbeten dominonte. Por pas mesditës do të kemi një zhvillim të vranësirave në zonat malore, duke gjeneruar shira të izoluara. Vetëm gjatë pasditeve në zona të kufizuara të qar