real-news.tv
'Nuk votohen vrasësit'/ Braçe nuk ia përton Bashës
Fjalimi i kryedemokratit Lulzim Basha nga Mati u përqendrua në një bosht: dorëheqja e kryeministrit Rama duke dhënë edhe 17 arsye. Ai bërë një paralelizëm mes dorëheqjes së kryeministres britanike, Theresa May duke thënë se nëse Rama do të kishte 1/1000 të dinjitetit dhe të nderi, edhe ai do isht