real-news.tv
Njihuni me pagat e kryeministrave! Ja ku renditen Rama dhe Haradinaj
Kryeministri shqiptar Edi Rama së bashku me atë të Kosovës rezultojnë ndër kryeministrat më të paguar në rajonin e Ballkanit. Duke bërë një krahasim të pagës së kryeministrave me pagën mesatare të qytetarëve, rezulton se kreu i qeverisë shqiptare qëndron shumë lart në renditje. Ndërsa paga mesata