real-news.tv
Nesër Tirana sërish pa drita, ja zonat
OSHEE ka shpërndarë ditën e sotme një tjetër njoftim, ku thekson se në datat 12 dhe 13 korrik disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike. Njoftim për abonentët Tiranë Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në