real-news.tv
Ndërprerje të energjisë në disa zona në Tiranë, ja arsyeja
OSHEE ka njoftuar se sot dhe nesër (26-27 gusht) do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës. Kjo për shkak të rikonstruksionit të kabinave. 26 gusht 09:00-15:00 rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës 09: