real-news.tv
Milo takon Metën: S’është e rëndësishme data, por stabiliteti
Kreu i PDS Paskal Milo ka zhvilluar një takim me presidentin e vendit Ilir Meta. Milo foli për medias menjëherë pas takimit me kreun e shtetit. “Me presidentin e republikës diskutuam rreth situatës dhe zhvillimeve aktuale. Biseduam me shqetësim. I shpreha shqetësimet e mia për krizën politike që