real-news.tv
Meghan Markle , 'ogur i zi' për shoqen?
Dukesha e Sussex, Meghan Markle fluturoi drejt New York-ut për të qenë e pranishme dhe për të mbështetur mikeshën e saj, Serena Williams gjatë ndeshjes për US Open. Ky veprim i dukeshës jo vetëm që nuk u vlerësua nga njerëzit, por ata e cilësuan Meghan-in si shkaktaren e humbjes së tenistes.