real-news.tv
Lulzim Basha merret i pandehur, ja akuza që rëndon mbi kreun e demokratëve
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha merret si i pandehur. Mësohet se mbi kreun e demokratëve rëndon akuza e falsifikimit të formularëve dhe e pastrimit të parave. Prokuroria e Tiranës po heton gjithashtu edhe për ish-sekretarin e përgjithshëm të PD-së, Arben Ristanin dhe financierin