real-news.tv
LAJM I FUNDIT/ Tragjedi në Vlorë, burri qëllon me sëpatë dy gratë e fisit
Një ngjarje horror ka ndodhur para pak minutash në Vlorë, në fshatin Gumenicë të këtij rrethi. Një burrë ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën e xhaxhait dhe më pas nënën e saj. Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të lënduar nga kjo ngjarje. Ende nuk bëhet i ditur asnjë detaj