real-news.tv
Kryemadhi tregon lidhjet e tmerrshme që fshihen pas deputetëve të rinj që hynë në Parlament
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në Syri.net shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me drejtësinë. “Kanë djegur 182 deputetë mandatet dhe ka