real-news.tv
Kourtney Kardashian pozon e zhveshur për 'Poosh'
Kourtney Kardashian, ylli i "Reality Show" sapo i ka bërë të gjithë kurioz me postimin e saj të fundit. 39-vjeçarja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku pozon tërësisht e zhveshur duke mbuluar me njërën këmbë pjesën intime, si dhe duke mbajtur në dorë laptopin dhe filxhanin e ç