real-news.tv
Korçë, qarkullonte me armë në brez, arrestohet 28-vjeçari
Një 28 vjeçar, me inicialet I.Q. arrestohet në flagrancë në lagjen nr.17, pasi qarkullonte me armë zjarri në brez me automjetin tip ‘Mercedes Benz’. Policia e Korçës sekuestroi armën e zjarrit, tip pistoletë dhe municion luftarak. 28 vjeçari akuzohet për veprën penale: “Mbajtja pa leje dhe pr