real-news.tv
Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamjet hot
Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën, shkruan Indeksonline. Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në treg furishëm, me veshjet e brendshme të markës ‘Skims’ që janë pronë e saj e