real-news.tv
Katër klube angleze 'në luftë' për Strakoshën
Portieri i kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është një nga emrat më të vlerësuar në Seria A. 24-vjeçari mbylli një sezon fantastik dhe është kthyer në një nga pikat kyçe të Lazios. Drejtori sportiv, Igli Tare, e vlerëson shumë futbollistin e Shqipërisë, por nga krahu tjetër është gati ta