real-news.tv
Ju plasariten duart nga i ftohti? Ja si të përgatisni një krem ushqyes në kushte shtëpie
Jo vetëm i ftohti dhe ndryshimet e temperaturave; edhe përdorimi i larësve dhe detergjentëve agresivë i bën duart tona të thata e të plasaritura. Në këto kushte, është e rëndësishme t’i mbrosh ato me formula ushqyese të përshtatshme. Le të shohim së bashku se si mund të përgatisim në kushte shtëpie