real-news.tv
Ja si quhet vajza e porsalindur e Granit Xhakës
Ditën e djeshme futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka ka njoftuar me anë të një postimi në rrjetin social "Instagram" se është bërë baba për herë të parë https://real-news.tv/vjen-ne-jete-femija-i-pare-i-futbollistit-te-njohur-shqiptar/ “Mirësevjen princesha jonë e vogël, nëna dhe babi të duan