real-news.tv
Itali/ Me makinë të vjedhur dhe 10 mijë euro bizhuteri, kapen dy shqiptarët
Dy shqiptarë kanë rënë në pranga nga autoritetet italiane, pasi akuzohen për grabitje të një makine dhe disa bizhuterive me vlerë 10 mijë euro. Raportohet se dy të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj 28 vjeç dhe Enrik Nikolla 24 vjeç. Ata u panë në Modena, të cilët po lëviznin me një makinë të