real-news.tv
Ish-kryebashkiaku mund të kandidojë për president
Ish-Kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut dhe biznesmeni miliarder, Michael Bloomberg, po konsideron të hyjë në garën për president të SHBA. Ish-kryetari i Bashkisë së Nju Jorkut është i shqetësuar se kandidatët e tanishëm nuk janë aq të mirë sa për të mposhtur Donald Trump në zgjedhjet e vitit 2020,