real-news.tv
'I ngrin buzëqeshja', Rudina Xhunga del në ballkon për foto, fustani e tradhton
Gazetarja dhe moderatorja Rudina Xhunga ndërsa është duke kaluar pushimet në Vlorë së bashku me familjen e saj, ka ndarë poza nga ditët e bukura që po kalon aty. E mbështetur në ballkon, me pamjen magjike nga deti, Rudina Xhunga është ndjerë e përkëdhelur nga era. Me një fustan në ngjyrat e detit