real-news.tv
"I forti" me 'Smith' në Lezhë
Margenat Jaku 21 vjeç u arrestua nga policia në Lezhë në kuadër të operacionit " Ndëshkimi i të fortëve" I riu qarkullonte në ambiente publike me armë zjarri me vete Gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pistolet